PLANINSKO DRUŠTVO TRŽIČ

pzs2PD TRŽIČ
Balos 4
4290 TRŽIČ
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. ,   Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.
tel.:040336090

INFO TOČKA
Pisarna društva: Balos 4, Tržič  (nad Knjižnico Tržič)

URADNE URE - PLAČILO ČLANARINE 2018:

clanarina pd 2018

Spoštovani.

Članarino je možno poravnati v prostorih PD Tržič (Balos 4) v času uradnih ur (ob sredah od 15. do 18. ure), ter v Domu pod Storžičem in v Domu na Zelenici v času obratovanja.

Plačilo članarine je možno tudi preko spleta: https://clanarina.pzs.si/

Vabljeni k plačilu članarine za tekoče leto.

PRAVILA PD TRŽIČ =>

PLANINSKO - IZLOŽBENO OKNO PD TRŽIČ:

Novourejeno planinsko-izložbeno okno se od oktobra 2010 nahaja v podhodu Občine Tržič   => lokacija

V njem boste mimoidoči lahko prebrali obvestila, zanimivosti, novice,..

Vabljeni k aktivnemu delovanju v našem planinskem društvu
- če vas zanima delovanje/področje posameznih odsekov (plezanje, pohodništvo, markacisti,..) se obrnite na vodje odsekov,
- informativna vprašanja, pobude, mnenja lahko sporočite vodstvu oz. na na spodnje naslove:

Obveščanje članov PD Tržič - email skupina:

e-mail-icon

Pridružite se e-mail skupini PD Tržič,

tako boste vedno pravočasno obveščeni o vseh pomembnejših zadevah v PD Tržič, njegovih odsekih, planinski dejavnosti v tržiškem koncu, ...

Na poštni seznam se lahko prijavite >> TUKAJ. V okence vpišite svoj elektronski naslov !

Elektronski naslov skupine:
(sporočilo poslano na zgornji naslov bodo prejeli vsi člani oz. tisti ki so pridruženi e-mail skupini)