Vabilo k vplačilu članarine za leto 2022

Pozdrav vsem,
počasi se približuje 31.1.2022, ko se izteče zavarovanje iz članstva 2021,  vse prijazno vabimo, da se nam pridružite kot članica, član tudi v letu 2022.

Poleg spodaj naštetih popustov s plačilom članarine prispevate k vzdrževanju planinskih poti, ki jih v Sloveniji urejajo markacisti na volonterski ravni in samo s podporo društev.

Spomnimo:
– popust v višini 25 % naročnine na Planinski vestnik bo upoštevan vsem, ki boste članarino plačali do konca januarja 2022. Kasneje popusta ne bo možno uveljavljati. V mesecu februarju bo Planinska zveza Slovenije obstoječim naročnikom poslala položnice za naročnino na Planinski vestnik za leto 2022.
– kot član/članica lahko koristite 30-50 % popust pri prenočevanju   v vseh planinskih kočah PZS in popust v več kot 1100 kočah partnerskih planinskih organizacij v Alpah, Balkanu, Pirenejih…
Praktično se vam že skoraj izplača članarina, če samo 2 x letno prespite na koči.
– Informacije o Zavarovanju članov PZS

– https://www.pzs.si/vsebina.php?pid=13
Kje vse je možno plačati članarino za Planinsko društvo Tržič:
– Na sedežu društva Balos 4 (nad knjižnico), zaradi trenutnih ukrepov je pisarna zaprta,
– V planinskih domovih na Zelenici in koči na Dobrči,
– z nakazilom na TRR PD Tržič/ glej spodaj (znamkice vam pošljemo v tem primeru po pošti)
– na spletnem portalu PZS clanarina.pzs.si, možno plačilo s karticam Visa in Eurocard-Mastercard,
– osebno na sedežu Planinske zveze Slovenije v Ljubljani,
– z nakupom darilne kartice SelectCard, v poletnih mesecih pa tudi na
bencinskih servisih Petrol.

Ne glede na izbran način včlanitve, je le ta enostavna in hitra.
Tako boste lahko že kmalu po zaključenem postopku pričeli z izbrano gorniško pustolovščino, se nam pridružili na planinskih izletih
ali potepanju.

Podatki za nakazilo članarine:
Planinsko društvo Tržič, Balos 4, 4290 Tržič Banka: račun: SI56 0700 0000 1066 993   sklic:SI00 – št. izkaznice, v primeru novih samo SI99
namen: “članarina 2022”
V primeru uveljavljanja družinskih popustov, novih članov, vas prosimo da nas pred nakazilom kontaktirate na mail clanarinapd@gmail.com .

V letu 2022 vam želimo varen korak in veliko sončnih dni preživetih v gorah.

Ekipa planinskega društva Tržič

Komentarji niso omogočeni.