PLANINSKO DRUŠTVO TRŽIČ

PD-Trzic-logo-800

Vodstvo Planinskega društva Tržič:

Predsednik

Uroš Ahačič,

040 336 090,

uros.ahacic@galarna.si

Nadzorni odbor

Primož Štamcar, gsm 031 375 122, primoz.stamcar@gmail.com
Bernard Alič , gsm 040 231 806,  bernard@deteljica.net
Janez Nunar, gsm 041 595 677,  janez.nunar@telemach.net

 

 

Častno razsodišče

Matija Perko, gsm 041 419 474, matija.perko@siol.net
Blaž Belhar, gsm 041 654 504,  blaz.belhar@gmail.com
Elemir Zrim, gsm 041 270 37, elemir.zrim@gmail.com

Upravni odbor

 

Uroš Ribič gospodar Doma pod Storžičem gsm 041 675 760 urosribic73@gmail.com
Zoran Golič načelnik ŠPO Tržič gsm 041 233 579 zoranspotrzic@gmail.com
Jernej Kuhar načelnik AO Tržič gsm 040 873 837   jernej.kuhar@gmail.com
Stanko Koblar gospodar doma na Zelenici in koče na Dobrči, vodja GUC Zelenica, načelnik MVO PD Tržič gsm 040 627 808 stanko.koblar@gmail.com
Janez Primožič predstavnik GRS Tržič gsm 040 572 267 primozic.janez@gmail.com
Andrej Remškar, načelnik TKO Tržič gsm 031 670 703 andrej@remskar.com
Nives Oman tajnica gsm 040 847 413 nivesoman@gmail.com
Janez Štefe Odsek za gospodarstvo gsm 051 397 janez.stefe@gmail.com
Asja Štucin načelnica OVN PD Tržič gsm asja.stucin@gmail.com
Nina Vogelnik tajnica, s poudarkom razpisi gsm 041 731 480 nina.vogelnik@gmail.com
Janez Križnar predstavnik mlajše generacije gsm 040 155 596 coolstof.sp@gmail.com
Peter Rožič predstavnik starejše generacije gsm 041 271 692 peter.rozic@telemach.net
Mitja Janžekovič predstavnik Markacijskega odseka