Vabilo k vplačilu članarine za leto 2019Objavil Datum 13. januarja, 2019

Pozdrav vsem,
počasi se približuje 31.1.2019, ko se izteče zavarovanje iz članstva 2018,  vse prijazno vabimo, da se nam pridružite kot članica, član tudi v letu 2019.

Poleg spodaj naštetih popustov s plačilom članarine prispevate k vzdrževanju planinskih poti, ki jih v Sloveniji urejajo markacisti na volonterski ravni in samo s podporo društev.

Spomnimo:
– popust v višini 25 % naročnine na Planinski vestnik bo upoštevan vsem, ki boste članarino plačali do konca januarja 2019. Kasneje popusta ne bo možno uveljavljati. V mesecu februarju bo Planinska zveza Slovenije obstoječim naročnikom poslala položnice za naročnino na Planinski vestnik za leto 2019.
– kot član/članica lahko koristite 30-50 % popust pri prenočevanju   v vseh planinskih kočah PZS in popust v več kot 1100 kočah partnerskih planinskih organizacij v Alpah, Balkanu, Pirenejih…
Praktično se vam že skoraj izplača članarina, če samo 2 x letno prespite na koči.
– Informacije o Zavarovanju članov PZS
– Seznam vseh ugodnosti članarin

Poleg ugodnosti, ki pripadajo vsem članom planinskih društev po Sloveniji, imajo člani PD Tržič s plačano članarino še nekaj dodatnih ugodnosti:
– 20% popusta na vse redne cene kolesarskih oblačil in obutve v trgovini Grasca,
– 10% na vse redne cene pijač v lokalih Latino,
– 15% na vse redne cene pijač v lokalu Pekorino,
(obvezno za popust osebje opozorite pred izdajo računa, običajno ne zahtevajo izkaznic, imajo pa pravico do vpogleda ali je članarina plačana, tako da izkaznico le imejte pri sebi)

– https://www.pzs.si/vsebina.php?pid=13
Kje vse je možno plačati članarino za Planinsko društvo Tržič:
– Na sedežu društva Balos 4 (nad knjižnico), vsako sredo od 17 do 18 ure,
– V planinskih domovih na Zelenici in pod Storžičem ter koči na Dobrči,
– z nakazilom na TRR PD Tržič/ glej spodaj (znamkice vam pošljemo v tem primeru po pošti)
– na spletnem portalu PZS clanarina.pzs.si, možno plačilo s karticam Visa in Eurocard-Mastercard,
– osebno na sedežu Planinske zveze Slovenije v Ljubljani,
– z nakupom darilne kartice SelectCard, v poletnih mesecih pa tudi na
bencinskih servisih Petrol.

Ne glede na izbran način včlanitve, je le ta enostavna in hitra.
Tako boste lahko že kmalu po zaključenem postopku pričeli z izbrano gorniško pustolovščino, se nam pridružili na planinskih izletih
ali potepanju.

Podatki za nakazilo članarine:
Planinsko društvo TržičBalos 44290 TržičBanka: AbankaSwift koda banke: ABANSI2XXXX
račun: SI56 0510 0801 0009 034  sklic:SI00 – št. izkaznice, v primeru novih samo SI99
namen: “članarina 2018”
V primeru uveljavljanja družinskih popustov, novih članov, vas prosimo da nas pred nakazilom kontaktirate.

V letu 2019 vam želimo varen korak in veliko sončnih dni preživetih v gorah,
ekipa planinskega društva Tržič